Jak uzyskać dodatkowe dochody w prosty sposób?

Dzisiejszy artykuł pokaże Państwu jak w łatwy sposób zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze. Jeśli szukasz elastycznej dodatkowej pracy warto zainteresować się ofertą Betterware. Jest to  brytyjska firma zajmująca się marketingiem wielopoziomowym, która sprzedaje produkty gospodarstwa domowego.  Firma powstała w 1928 roku w Londynie i jej przedstawiciele są dostępni także w Polsce.

Betterware ma wiele produktów

Betterware to nowoczesna i silna na rynku. Jej produkty mają świetną opinię, a katalog z ofertą jest ciągle wzbogacany o nowe pomysły i nowości. Produkty Betterware docierają obecnie do około 7 milionów klientów.

Oferta Betterware obejmuje szeroką gamę produktów do domu i biura. Znajdziesz produkty do kuchni, ogrodu, domowego SPA, różne kosmetyki i akcesoria biznesowe. Co miesiąc jest wydawany nowy katalog Betterware, w którym można przyjrzeć się najnowszej ofercie i cenom.

Współpraca jest bardzo prosta. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią i wypełnisz formularz rejestracyjny, który znajdziesz tutaj – Betterware rejestracja. Po założeniu konta otrzymujesz dostęp do specjalnej strefy przedstawiciela i sklepu. Na każdym sprzedanym produkcie zarabiasz 23%. Jest to biznes bez ryzyka, bo nie wymaga inwestycji czy dodatkowych zakupów.  Po zarejestrowaniu zyskujesz także wsparcie od opiekuna.

Produkty Betterware nadają się do każdej kuchni

Produkty Betterware nadają się do każdej kuchni

 

Możesz również polubić…