Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sportowa Gala XX wieku

17 lutego 2001 roku w hali sportowej przy ul. Łąkowej odbyła się uroczysta Sportowa Gala XX wieku, podczas której uhonorowanych zostało około 180 osób związanych z działalnością sportową.

Sportowa Gala XX wieku

Byli to sportowcy, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego i działacze, którzy przyczynili się do sukcesów w minionym stuleciu rozsławiając Racibórz nie tylko w kraju, ale i na świecie. Wśród nagrodzonych znaleźli się lekkoatleci, pływacy, szczypiorniści, siatkarze, zapaśnicy, ciężarowcy, tenisiści i piłkarze. Gośćmi honorowymi imprezy byli m.in. prezydent miasta Andrzej Markowiak, wiceprezydenci Mirosław Lenk i Adam Hajduk, przewodniczący Komisji Sportu Rady Miasta Krystian Niewrzoł. Przy dźwiękach karnawałowej muzyki, około 400 osób bawiło się w świetnych humorach do białego rana.

Prezes „Unii” Piotr Starzyński przyjmuje gratulacje od prezydentów miasta Mirosława Lenka i Adama Hajduka

Czołowe lekkoatletki Ewa Zimny-Stępień, Iwona Majewska-Aerts i Teresa Depta-Wolnik

Prezes Nowin Raciborskich Arkadiusz Gruchot

Najlepsi z najlepszych w pływaniu - Artur Paczyński, Ewa Swoboda-Lewandowska i trener Krzysztof Pacelt

Przedstawicielki „Królowej Sportu”: Aleksandra Rozmus, Stanisława Szynol, Joanna Skalik, Maria Krajewska i Irena Noga

Prezes „Victorii” i wicederektor SMS-u Sławomir Szwed

Henryk Huppert, Remigiusz Trawiński i Józef Armatys

Olimpijczyk z Montrealu - zapaśnik Aleksander Zajączkowski

Doktor Stanisław Gamrot i trener piłki nożnej „Unii” Zbigniew Oszek

Więcej zdjęć w galerii

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].